DANE A ÚČTOVNÍCTVO
Ing.Šottníková Jozefína

O NÁS

Vážený živnostník, podnikateľ!

Sme menšia rodinná firma. Poskytujeme komplexné vedenie jednoduchého (JÚ) a podvojného (PÚ) účtovníctva za výhodnú cenu či už alebo . Tieto služby poskytujeme pre živnostníkov, malé a stredné firmy pre oblasť Pezinok, Modra, Trnava a okolie. Máme dlhoročnú prax v oblastí účtovníctva, personalistiky a daní.
V prípade záujmu máte možnosť nahliadnuť do výpisu zo živnostenského registra mojej firmy.

Prečo si máte vybrať práve nás?

1. Dôvod: Kvalita za nízku cenu - Táto nízka cena nie je na úkor kvality. Keďže sme rodinná firma, odpadajú náklady na zamestnancov a zároveň celý zisk sa delí podľa zodpovedajúceho výkonu. Kvalita je zaručená adekvátnym vzdelaním, praxou a osvedčeniami od Európskej školy korešpondenčných kurzov a COMAL Consulting s.r.o.. Nízka cena je aj výsledkom toho, že firma má dobrú organizáciu a automatizáciu práce a pracuje bez prehnaného prepychu a nákladného zovňajšku.

2. Dôvod: Tvorba ceny - Máte možnosť platiť za konkrétne vykonaný výkon, teda za zrealizovanú položku alebo za zrealizovanú inú službu. Zaplatíte iba za to, čo dostanete.
Druhou možnosťou je platba paušálom. Ten sa tvorí podľa počtu, náročnosti položiek a ostatných dohodnutých služieb. Tento spôsob je vždy o niečo výhodnejší pre účtovnú firmu, pretože sa vždy ponecháva určitá rezerva pri reálnom počte vašich položiek.
Je len na Vás, ktorá možnosť Vám najviac vyhovuje, a ktorú si vyberiete.

3. Dôvod: Ušetríte svoje vlastné peniaze - Spracovanie účtovníctva Vás bude stáť niekoľkonásobne menej ako by Vás vyšiel vlastný zamestnanec. Nemusíte platiť školenia pre Vášho účtovníka alebo účtovníčku.

4. Dôvod: Ušetríte svoj vlastný čas - Nemusíte sledovať neustále sa meniace predpisy v účtovnej, daňovej, personálnej a inej oblasti. Zároveň Vás upozorníme na Vaše daňové a odvodové povinnosti.
Ak potrebujete poradiť, nemusíte hľadať účtovných a daňových poradcov. Radi Vám poradíme pri Vašich dotazoch.
V prípade, že Vás zastupujeme pred štátnymi inštitúciami, celú komunikáciu zabezpečujeme za Vás.
Spracovanie účtovníctva máte bez starostí. V dohodnutom termíne prídeme, vyzdvihneme si účtovné doklady, spracujeme a vrátime Vám ich spolu s mesačnými prehľadmi a ostatnými potrebnými dokumentami.

Keď sme Vás našimi dôvodmi presvedčili, tešíme sa na Váš prípadný záujem a spoločnú spoluprácu, založenú na vzájomnej dôvere a profesionalite.

Myslíte si, že platíte za účtovníctvo veľa? Skúste si porovnať cenu, ktorú platíte teraz a cenu, ktorú by ste mohli platiť u nás. Stačí len ak si otvoríte svoj peňažný alebo účtovný denník, pozriete si, koľko v ňom máte položiek, spočítajte si zamestnancov, autá a prípadne iné veci, ktoré nájdete vo výpočtovej tabuľke a hneď zistíte cenu Vášho účtovníctva u nás. Neváhajte a skúste to!

V Knihe návštev môžete vyjadriť svoje názory, pripomienky, návrhy, prípadne upozorniť na chyby alebo nepresnosti.


Nazad Hore Vpred


Živnostenský list zapísaný na Obvodnom úrade v Pezinku
Číslo živnostenského registra: 107-14909
Obchodné meno: Ing. Jozefa Šottníková
IČO: 40048004
DIČ: 1022917038
Miesto podnikania: Jablonec 230, 900 86


Späť Hore Napred